Logo Gminy Lubichowo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Zelgoszczy

Ocena 0/5

26 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Zelgoszczy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy moment podsumowania miesięcy nauki, pełnych wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil.

W wydarzeniu uczestniczył Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek, który pogratulował uczniom osiągniętych wyników, podziękował nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienny trud i zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie dzieci w edukacji.



Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty pięknego, słonecznego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech letni czas będzie okazją do nabrania sił, odkrywania nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych przygód.

  Udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności