Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Zelgoszczy
26 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Zelgoszczy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy moment podsumowania miesięcy nauki, pełnych wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil.
W wydarzeniu uczestniczył Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek, który pogratulował uczniom osiągniętych wyników, podziękował nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienny trud i zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie dzieci w edukacji.


Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty pięknego, słonecznego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech letni czas będzie okazją do nabrania sił, odkrywania nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych przygód.
Udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!