Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

OSP Ocypel ma nowy średni samochód ratowniczy !

Ocena 0/5
Ochotnicza Straż Pożarna w Ocyplu odebrała nowy średni samochód ratowniczo – gaśniczy. Nabytek jednostki to samochód Volvo FL280 4×4 zabudowany przez firmę Bocar.
Wartość wozu to blisko 800 tysięcy złotych, z czego 330 tysięcy przekazała Gmina Lubichowo. Pozostałe środki to dotacje z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku-130 tyś zł oraz z budżetu państwa KSRG –
250 000 zł. Cegiełkę dołożyły również Nadleśnictwa: Lubichowo, Kaliska i Starogard oraz Bank Spółdzielczy w Lubichowie. Ogromne starania strażaków z Ocypla pozwoliły uzbierać kolejne 90 tyś., które pochodzą od lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców oraz tych wszystkich, którym OSP w Ocyplu nie jest obojętne.
 Wielkie słowa uznania i podziękowania należą się posłowi Kacprowi Płażyńskiemu, który wspierał realizację i pozyskanie środków na nowy wóz dla naszej Gminy oraz Wójtowi Gminy Lubichowo Andrzejowi Toczek jak i pracownikom Urzędu Gminy Lubichowo.
Nowy samochód znacząco poprawi możliwości jednostki i pozwoli jeszcze skuteczniej czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców Ocypla i naszej Gminy. Jednostka OSP Ocypel należy do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego, bierze czynny udział w zdarzeniach na terenie całego powiatu starogardzkiego. Volvo zastąpi 35-letniego Stara 200, który został przekazany do Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.
Przywitanie nowego wozu miało miejsce 08.12.2021 r.
Pyszny poczęstunek dla zebranych strażaków i mieszkańców przygotowały Panie z KGW w Ocyplu, które z wielkim zaangażowaniem wspierają swoich strażaków.
Zdjęcie do OSP Ocypel ma nowy średni samochód ratowniczy !
To wydarzenie z pewnością zapisane zostanie na kartach historii OSP Ocypel.

Galeria zdjęć

IMG_6114 IMG_6227 IMG_6313 IMG_6249 IMG_6288 IMG_6172 IMG_6220
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.