Logo Gminy Lubichowo

Uroczyste pożegnanie absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy   

Ocena 0/5

24 czerwca w Domu Ludowym w Zelgoszczy odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy.

Wydarzenie rozpoczęło się od tradycyjnego poloneza w wykonaniu uczniów, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy i podniosły nastrój. Następnie Dyrektor szkoły, Mieczysław Cichon, skierował do absolwentów słowa gratulacji oraz życzenia powodzenia na nowym etapie edukacji, a także bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Podczas uroczystości głos zabrał również Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek, który wręczył Nagrody Wójta Gminy Lubichowo uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce oraz godnie reprezentującym Gminę Lubichowo. W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyła także Kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych w Lubichowie Ewelina Łangowska.

Nie zabrakło części artystycznej przygotowanej przez uczniów oraz wzruszających podziękowań skierowanych do rodziców i nauczycieli. Na zakończenie uczestnicy obejrzeli film poświęcony absolwentom szkoły oraz wspólnie delektowali się okolicznościowym tortem.

Po części oficjalnej rozpoczął się długo wyczekiwany Bal Ósmoklasisty.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w realizacji marzeń, wielu sukcesów w nowych szkołach oraz niezapomnianych, bezpiecznych wakacji!   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności