Uroczyste pożegnanie absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy
24 czerwca w Domu Ludowym w Zelgoszczy odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zelgoszczy.
Wydarzenie rozpoczęło się od tradycyjnego poloneza w wykonaniu uczniów, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy i podniosły nastrój. Następnie Dyrektor szkoły, Mieczysław Cichon, skierował do absolwentów słowa gratulacji oraz życzenia powodzenia na nowym etapie edukacji, a także bezpiecznych i słonecznych wakacji.
Podczas uroczystości głos zabrał również Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek, który wręczył Nagrody Wójta Gminy Lubichowo uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce oraz godnie reprezentującym Gminę Lubichowo. W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyła także Kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych w Lubichowie Ewelina Łangowska.
Nie zabrakło części artystycznej przygotowanej przez uczniów oraz wzruszających podziękowań skierowanych do rodziców i nauczycieli. Na zakończenie uczestnicy obejrzeli film poświęcony absolwentom szkoły oraz wspólnie delektowali się okolicznościowym tortem.
Po części oficjalnej rozpoczął się długo wyczekiwany Bal Ósmoklasisty.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w realizacji marzeń, wielu sukcesów w nowych szkołach oraz niezapomnianych, bezpiecznych wakacji!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!