Pożegnanie Absolwentów Publicznego Przedszkola w Lubichowie
25 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubichowie odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Publicznego Przedszkola w Lubichowie. Z przedszkolem pożegnały się dzieci z grup: Biedronki, Pszczółki, Motylki oraz Wiewiórki, które od września rozpoczną nowy etap edukacji w klasach zerowych i pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu dzieci. Następnie Dyrektor Publicznego Przedszkola Kamila Dzienniak skierowała do absolwentów oraz ich rodziców serdeczne słowa gratulacji i życzenia powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej. Nie zabrakło również wzruszającego programu artystycznego przygotowanego przez dzieci.
Życzenia oraz gratulacje na ręce Pani Dyrektor i wszystkich absolwentów złożył także Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek - życząc udanych wakacji i powodzenia w szkole.

Na zakończenie uroczystości Wójt Gminy Lubichowo Andrzej Toczek wraz z Kierownikiem Samorządowej Placówki Administracyjnej Eweliną Łangowską wręczyli dzieciom wakacyjne piłki z logotypem Gminy Lubichowo.

Drogie Dzieci! Życzymy Wam słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, odkrywania nowych przygód, zawierania przyjaźni oraz gromadzenia pięknych wspomnień. Wracajcie po wakacjach uśmiechnięci, wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania!
Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy powodzenia w szkole!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!