Niesamowita inicjatywa lubichowskich przedsiębiorców!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pandemia zmieniła, a właściwie dramatycznie utrudniła życie nas wszystkich. Niełatwy czas od marca przechodzi większość firm, ale nie wszyscy tylko narzekają. Co więcej, nie tylko walczą o własne przetrwanie, ale pamiętają o wszystkich tych, którym jest jeszcze trudnej.

Grupa lubichowskich przedsiębiorców zamiast skupić się tylko na własnych problemach, postanowiła rozejrzeć się wokół siebie i pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Przy współpracy z Urzędem Gminy Lubichowo aktywni właściciele lokalnych firm zebrali pieniądze i po zasięgnięciu opinii Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej postanowili pomóc siedmiu rodzinom z terenu naszej gminy. Za zebrane przez nich pieniądze – 4 tys. zł - zakupiony został sprzęt gospodarstwa domowego: kuchenki gazowe, lodówki, odkurzacze, robot kuchenny i gofrownica oraz artykuły spożywcze i materiały biurowe – czyli to, czego najbardziej potrzebowały wskazane przez GOPS gospodarstwa domowe.

Warto podkreślić, że wśród darczyńców są restauratorzy, którzy przecież borykają się z wyjątkowymi problemami; pomagają małe firmy, ale też i duże. Okazuje się, że pomaganie innym może nie rozwiązuje własnych problemów, ale sprawia wiele radości i darczyńcom, i obdarowywanym – co ma szczególne znaczenie w okresie przedświątecznym.

Dziękujemy Sponsorom Paczek:
-Firma „KAZIO” Kazimierz Jakubowski
-Firma „ Max Elektro” Starogard Gdański
-Firma „Metal-Plast” Zdzisław Oelrich
-Firma „Sender” Paweł Sender
-Firma „ Klinek” Krzysztof Klin
-Firma „ Hanza” Przemysław Małecki
-Restauracja „ Natura 2000 ” Renata i Zbigniew Oerlich
-Firma „Budownictwo Kowalczyk „Adam Kowalczyk
- Sklep spożywczy- Łukasz Laskowski

Dobro się mnoży, kiedy się nim dzieli !!!!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie