Szkolenia Komputerowe w Gminie Lubichowo

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Od marca 2020 r. w Gminie Lubichowo odbywają się szkolenia komputerowe w ramach realizowanego przez Gminę projektu pn. „Akademia kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego”. 
Szkolenia odbywały się na terenie Urzędu Gminy do momentu rozpoczęcia remontu Sali Konferencyjnej. Ostatnie szkolenia odbyły się w Gminnym ośrodku Kultury oraz w świetlicy w Ocyplu. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata i z pewnością każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.
Tematy szkoleń do wyboru: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci”, „Kultura w sieci”. Podczas szkoleń panuje bardzo miła atmosfera przy kawie i ciastku a na koniec każdego szkoleniowego dnia organizatorzy podają przepyszne obiady. Prowadzący szkolenia Pan Tomasz Rojek-informatyk z Gdańska stara się dopasowywać zagadnienia do wiedzy i umiejętności uczestników.
Zapraszamy wszystkich na kolejne szkolenie w dniach
09-10.09.2020 r. w Urzędzie Gminy Lubichowo Będzie możliwość podniesienia swoich kompetencji cyfrowych w module "Rodzic w Internecie" oraz „ Rolnik w sieci”.

Przypominamy, że nabór uczestników do projektu jest ciągły, aż do osiągnięcia limitu osób tj. 150.
Pozostało nam do przeszkolenia 50 osób.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
 Szkolenia są całkowicie bezpłatne i mogą z nich skorzystać osoby, które ukończyły 26 rok życia. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym wybranym module szkoleniowym.
Zapisy w Urzędzie Gminy Lubichowo pok. 22 lub tel. 606 344 263.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie