Apteka i Poczta w Lubichowie na dzień dzisiejszy działają bez zmian !

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Drodzy Państwo informujemy, iż nasza lokalna apteka "Aspirynka" na chwilę obecną funkcjonuje bez zmian.

Pracownicy proszą jednak o zachowanie środków ostrożności mających na celu zabezpieczenie personelu apteki przed infekcją. Obowiązuje limit osób przebywających jednocześnie w aptece. Zachowajcie odległości co najmniej metra od innych osób przebywających w pobliżu oraz pamiętajcie o częstym myciu rąk.
Właściciele dbają o dezynfekcję blatów, klamek i innych przedmiotów i powierzchni narażonych na skażenie drogą kropelkową.

Farmaceuci zwracają także uwagę na jeszcze inny aspekt – wciąż częstymi pacjentami w aptekach są osoby starsze, które są szczególnie narażone na koronawirusa. Apelują więc do nich, by nie przychodziły do aptek bez potrzeby oraz proszą młodsze osoby, by zadbały o zaopatrzenie seniorów w niezbędne im leki.
W razie potrzeby, konsultacji podajemy telefon:
☎️58 562 39 31

 

Lubichowska Poczta także dopasowuje się do zaleceń rządu w zakresie zapobiegania i zwalczania choroby COVID-19 i ogłoszeniem stanu epidemicznego.
Placówka nie zostaje zamknięte, ale praca jest ograniczona.
Na dzień dzisiejszy poczta jest czynna:
od poniedziałku do czwartku w godz. 09:00-15:00
w piątek w godz. 14:00-20:00.

Podobnie jak w wielu innych miejscach, w placówkach pocztowych należy zachować odpowiednią odległość od innych osób. Przy okienku może przebywać tylko jedna osoba.
Pracownicy bardzo proszą o wysyłanie w miarę możliwości tylko listów zwykłych. Większość płatności można także wykonać przez internet.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego
☎️58 588 53 18