Jubileusz 50-lecia budowy Domu Ludowego w Osowie Leśnym

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Już w tę sobotę odbędzie się jubileusz 50-lecia budowy Domu Ludowego w Osowie Leśnym. Zapraszamy o godz. 19 na spotkanie ze Stefanem Brzezińskim, byłym przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Domu Ludowego w Osowie Leśnym. Tego wieczoru odżyją wspomnienia starszych mieszkańców sprzed pięćdziesięciu lat, a najmłodsi mają szansę poznać bogatą historię Osowa Leśnego nie tylko z ostatniego półwiecza.

Podczas jubileuszu zebrani będą mieli okazję obejrzeć wystawę starych fotografii z Osowa Leśnego, jego dawnych i obecnych mieszkańców, a także czynności jakimi zajmowali się na przestrzeni czasów.

Jeśli posiadasz zdjęcia lub przedmioty związane z Osowem Leśnym i chcesz podzielić się nimi z wszystkimi, wyślij na adres e-mail: kontakt.osowolesne@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do strony OSOWO LEŚNE. Osoby mieszkające w Osowie Leśnym mogą osobiście przekazywać materiały do administracji fanpejdża, do sołtysa lub członków Rady Sołeckiej. Jeśli masz kłopot z wysłaniem zdjęć, zadzwoń pod nr tel.: 692342648.

PS. Nie chcemy zabierać Wam oryginalnych zdjęć! Przekazane fotografie powiększymy do formatu A4, a oryginalne zdjęcia zwrócimy do właściciela.