VI EDYCJA BIEGAJ W OCYPLU - LEŚNE WANDRY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W sobotę 1. czerwca w Ocyplu odbyła się kolejna, bo już VI edycja "Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry". Impreza z roku na rok cieszy się stale rosnącą popularnością. O podium tej corocznej, prestiżowej już imprezy wzięło udział 281 zawodników z całej Polski. Wzięli oni udział w morderczym biegu na dystansie 10 km przemierzając malownicze leśne dukty, piasek czy korzenie drzew.

34 minuty i 38 sekund - tyle do pokonania wymagającej trasy wśród lasów, łąk i plaży w uroczym Ocyplu potrzebował najszybszy z startujących w biegu zawodnik - Dawid Garski z klubu Baszta Bytów. Drugi był Sebastian Szymański (Ruliński Running Team) z czasem 34 min. 52 sek., a trzecie miejsce należało do Krzysztofa Garbowskiego (LKS Zantyr Sztum) z wynikiem równym 35 minut.

Ostateczna tabela wyników biegu tutaj: https://domtel-sport.pl/uploads/wyniki/8406.pdf

Zwycięzcom i wszystkim startującym w tegorocznej edycji Leśnych Wandrów serdecznie pogratulował oraz wręczył medale Wójt Gminy Lubichowo - Andrzej Toczek. Włodarz zaprosił także na przyszłoroczną edycję biegu, która również odbędzie się na początku czerwca.

- "Dziękuję wszystkim zawodnikom i kibicom, którzy tak licznie przybyli w upalne sobotnie południe do Ocypla. Serdecznie zapraszam za rok na kolejną edycję tego jedynego w swoim rodzaju biegu plenerowego malowniczymi, kociewskimi trasami." - powiedział dumnie wójt.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

 

Zobacz galerię zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2289239078008004&type=3 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie