DZIEŃ DZIECKA W GMINIE LUBICHOWO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W sobotę 1 czerwca br. swoje święto obchodziły wszystkie dzieci z terenu gminy Lubichowo. Z okazji Dnia Dziecka w miejscowościach gminy lokalne społeczności zorganizowały dla najmłodszych wiele atrakcji, konkursów z nagrodami i mnóstwo innych niespodzianek.

Dmuchane zamki, wata cukrowa, stoiska z zabawkami, ogniska, muzyka, animatorzy, konkursy z nagrodami, gry i zabawy plenerowe - to tylko niektóre z mnóstwa atrakcji, które tego dnia przygotowano dla dzieci, m.in. w Ocyplu, Osowie Leśnym, Lipinkach Królewskich, Smolnikach, Szteklinie czy Lubichowie. Lokalne wydarzenia zgromadziły zgromadziły wielu najmłodszych, dla których w tym czasie liczyła się tylko i wyłącznie dobra i beztroska zabawa.

Organizatorami imprez byli lokalni działacze - sołtysi, rady sołeckie, opiekunki świetlic wiejskich, Urząd Gminy Lubichowo i Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie, ale też sponsorzy, bez których wydarzenia miałyby znacznie mniejszy charakter.

Podziękowania należą się wszystkim organizatorom i sponsorom, których nie sposób tutaj wyliczyć, a którzy włożyli mnóstwo serca i czasu, by umilić w tym wyjątkowym dniu czas licznie przybyłym dzieciom dużym i małym.

Zobacz galerię zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2289015474697031&type=3 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie